Akce školy
 

GO KURZ 2017

Také v letošním roce se naši šesťáci zúčastnili Go kurzu, aby se naučili týmové spolupráci. Během dvoudenního kurzu na zámečku v Trhanově si zahráli zajímavé a nevšední hry, které je učily toleranci, řešit problémy, cvičit paměť a pomáhat ostatním. Děti zjistily o sobě i druhých zajímavosti, které jim dosud zůstávaly skryty.  Při návštěvě Kozinova statku a noční hře se také seznámily s historií Chodska. Počasí nám nakonec docela přálo, GO kurz se velmi vydařil, děti spolu dobře spolupracovaly a aktivně se zapojily do připravených aktivit. Všichni si odnesli spoustu nevšedních zážitků.

<<foto2>>  <<foto3>>  <<foto4>>  <<foto5>>  <<foto6>>

Skvělý vstup hokejbalistů!

Jednoznačným postupem a výborným výkonem se prezentoval tým hokejbalistů naší školy v semifinále krajského kola Streethockeycupu v Plzni.
Na turnaji nastřílel nejvíc gólů (29!) a v 5 zápasech získal 13 bodů za 4 výhry
a 1 remízu! Tato bilance ho nasměrovala do říjnového finále, které se uskuteční
v polovině října opět v Plzni. Vítězství v turnaji je o to cennější, že jsme na turnaj odjížděli oslabeni o 3 hráče a tým na poslední chvíli doplnili 2 náhradníci. Velká pochvala za předvedené výkony a reprezentaci školy!!!

sestava: Aleš Plincelner (5 gólů), Aleš Kutlák (3 góly), Jan Horvát (5 gólů), Marek Moravec (10 gólů), Ota Martinec (2 góly), Matěj Zeman (4 góly).
                                                                                                                             tým vedl a koučoval pan učitel Michal Rolínek

Zahájení školního roku 2017/18

Jako již každým rokem, i letos se před přístavbou ZŠ Hornická sešli rodiče, prarodiče a hlavně letošní prvňáčci. Byl to pro ně velký den. Byli oficiálně přivítáni panem ředitelem a stali se žáky základní školy.
V doprovodu rodičů se odebrali se svými třídními učitelkami do vyzdobených tříd, kde se přivítali a seznámili se svými spolužáky.Na konci své první hodiny ve škole si prohlédli nejen budovu přístavby, ale i hlavní budovu školy a družinu.

Přejeme všem letošním prvňáčkům, co nejlepší pocit z dobře prožitého školního roku.

 

 Akce 2016/17

  Zpět na hlavní stránku